Цікаві та корисні екскурсії

Шкільні роки – це не лише уроки, а в першу чергу — це цікаве та корисне дозвілля. Протягом 9-17 вересня учні 1-8 класів ЗОШ№22 мали змогу обрати заняття до душі, розвивати свої здібності, творити красу власними руками, завітавши до філіалів Рівненського міського центру творчості учнівської молоді — підліткових клубів «Ровесник» та «Моделіст» та підліткового клубу «Фантазія».
Керівники ознайомили учнів із діяльністю гуртків, яка здійснюється за профілями: початково-технічний, спортивно-технічний, предметно-технічний, інформаційно-технічний, художньо-технічний. Найбільш дітям сподобалися «Художній дизайн», «Природний матеріал в дизайні», «Паперопластика», «Об’ємна тканепластика», «Юні фото-відео аматори», театральний.