Щасливого Різдва, на весь рік добра!

Новорічно – різдвяні свята з нетерпінням чекають дорослі й діти. Це прекпасна можливість провести час зі своєю родиною, зробити один одному чудові подарунки і сюрпризи. А яке ж різдвяно-новорічне свято без колядок та щедрівок! 22-24 грудня учні та вчителі ЗОШ№22 по справжньому відчули наближення свят – протягом трьох днів тут лунали колядки, щедрівки, новорічно-різдвяні віншування, які дарували гарний настрій та яскраві емоції. Учасники святкового дійства вражали не лише майстерним виконанням пісень, а й різдвяною атрибутикою.
Дай Боже, всім в Україні прожити цей рік в мирі, злагоді, добрі та любові, і дочекатися наступних Новорічних та Різдвяних свят!