- Рівненський ліцей №22 Рівненської міської ради - https://school22.rv.ua -

Дзвінок подяки. Україна – це ми. Крок у майбутнє

29 травня у Рівненському ліцеї №22 відбулося зворушливе свято Останнього дзвоника, яке стало особливим для випускників, учителів, батьків та всіх учнів.
Випускники дякували своїм учителям за знання, підтримку та мудрість, а педагоги бажали учням упевненості у власних силах, щасливої долі та мирного майбутнього.
Під час свята учні, об’єднавшись, створили велике Серце пам’яті — символ незламної єдності, вдячності та вічної пам’яті.
Особливою окрасою свята стали ніжні та зворушливі вальси у виконанні кожного одинадцятого класу та флешмоб. Випускники продемонстрували грацію, єдність і справжню атмосферу прощання зі шкільними роками.
Неймовірну атмосферу створили й музичні подарунки від Аделіни Окладової, які торкнулися серця кожного присутнього.
Зворушливими були й побажання від першокласників, які звернулися до випускників із добрими словами, побажали успіхів, здійснення мрій та щасливої дороги у доросле життя.
Бажаємо нашим випускникам щасливої долі, миру, натхнення та здійснення всіх задумів!

[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22]
[23] [24]