Конкурс «Кенгуру»

Ось уже скоро буде 15 років, як учні ЗОШ 22 м.Рівне приймають активну участь у Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру». Так, наприклад, минулого року було 178 учасників і 33 з них досягли відмінного результату. В цьому навчальному році учні вперше долучилися до Всеукраїнського етапу Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру». Конкурс приваблює школярів своєю нестандартністю і дозволяє брати участь усім бажаючим – їх виявилося 124 (це учні 2 — 6 класів). Конкурс у нашій школі – це справжнісіньке свято. Учні – у святковій шкільній формі, класні кімнати святково вбрані, математичні листівки прикрашають коридори та кабінети. Перед початком змагання з привітанням до учнів звернулися переможці міських, обласної олімпіад з математики Куляша Марія, Оліферчук Аліна. Азарту конкурсу додали фотосесія та акція — на «Кенгуру» всім класом (наприклад 19 учасників з 3–А класу). Та найбільше хвилювалися учні 2-х класів, оскільки це для них вперше. Саме в цей період відбувається перше самостійне відкриття особистості. Конкурс «Кенгуру» дає можливість пізнати себе, в більшій мірі утвердитись у власних очах, розвиває різні інтереси та здібності учнів. Учасники конкурсу переслали до оргкомітету фотографії та свої враження від конкурсу, які передали при допомозі поетичного слова:

Щоб математиком хорошим стати ,
Треба задач цікавих чимало розв’язати .
Тому конкурс «Кенгуру» — наш друг,
Допомагає задачами прославити царицю всіх наук .

Запис опубліковано в розділі Конкурси. Bookmark the permalink.