Моє життя – мій вибір

18-19 листопада 2013 року в ЗОШ №22 відбулося урочисте і хвилююче свято всіх учнів 1-11 класів – презентація загальношкільного проекту «Моє життя – мій вибір».
Через класні проекти в учнів виховувалося ціннісне ставлення особистості до себе.
«Храм душі народної» розкривали успішно учні 11-А класу (кл.кер. Оноприч М.М.). Толерантність і повагу до чужих думок було продемонстровано в проекті учнів 8-А класу «Різні люди – різні погляди» (кл.кер. Білощук Л.П.).
Красу людини і в чому її суть розкрили учні 5-В класу (кл.кер. Ярошик О.Ю.) в проекті «Краса людини. У чому вона?».
У кожного класу був власний проект. Презентація захопила всіх і залишила яскравий слід у серцях дітей та їх наставників і батьків.