Бути здоровим – вимога часу. 7 квітня, щорічно відзначають Всесвітній день здоров’я. Напередодні свята учасники гуртка «Театральне мистецтво» Рівненського ліцею №22 спільно із комісією охорони здоров’я та спорту «Ми обираємо здоров’я» запросили учнів 2-3 класів на виставу «Фізкультура для Баби-Яги». Юні театрали своєю преконливою грою запевнили глядачів, що рух і здоров`я взаємопов`язані, а систематичні заняття фізичними вправами корисні для розвитку організму.