- Рівненський ліцей №22 Рівненської міської ради - https://school22.rv.ua -

Фізкультура – це круто!

Бути здоровим – вимога часу. 7 квітня, щорічно відзначають Всесвітній день здоров’я. Напередодні свята учасники гуртка «Театральне мистецтво» Рівненського ліцею №22 спільно із комісією охорони здоров’я та спорту «Ми обираємо здоров’я» запросили учнів 2-3 класів на виставу «Фізкультура для Баби-Яги». Юні театрали своєю преконливою грою запевнили глядачів, що рух і здоров`я взаємопов`язані, а систематичні заняття фізичними вправами корисні для розвитку організму.

[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20]
[21] [22]