Безпека руху – запорука життя

Правила дорожні з дитинства вивчай. На вулицях наших їх не забувай.

З метою формування ціннісного ставлення особистості до себе 12 вересня у ЗОШ №22 відбувся конкурс малюнків на асфальті «Безпека руху – запорука життя» в рамках місячника безпеки руху та запобігання дитячому травматизму «Безпека у житті – життя у безпеці».
Як не потрапити в дорожньо-транспортну пригоду, які існують правила поведінки на дорогах і в транспорті? Саме на такі питання відповідали діти за допомогою малюнків на асфальті. Але перед ними була й інша задача, картина повинна бути такою, щоб кожен перехожий згадав про необхідність дотримуватися Правил дорожнього руху.
Дітвора всього за кілька годин створила величезну за своїми масштабами галерею дорожніх картин. Хтось із художників зображував строгі світлофори, які загрожують пальцем порушникам. Інші малювали на асфальті звичні багатьом дорожні ситуації — діти, що грають у футбол на дорозі. Були в галереї дитячих малюнків і «зебри», і перехрестя, і дорожні знаки, і різні автомобілі.
Над малюнками діти працювали старанно, не шкодуючи ні рук ні крейди. У кожного класу своя ідея. У когось все просто і зрозуміло. У інших — складні перехрестя, багато знаків і машин, а добрий Світлофор переводить дитину через дорогу.

Результати конкурсу

2-А — 1 місце
2-В — 2 місце
2-Б і 2-Г -3 місце

3-А — 1 місце
3-Б -2 місце
3-В і 3-Г — 3 місце

4-В -1 місце
4-Б і 4-Г — 2 місце

5-В -1 місце
5-Б -2 місце
5-А — 3 місце

6-А і 6-В -1 місце
6-Г — 2 місце
6-Б -3 місце

7-В -1 місце
7-А і 7-Б -2 місце

8-А -1 місце
8-Б -2 місце
8-В -3 місце

Запис опубліковано в розділі Конкурси та містить мітки , , , , , . Bookmark the permalink.

One Response to Безпека руху – запорука життя

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.