Зустрічаймо Миколая в цей святий величний час

Усі діти, з великим нетерпінням чекають 19 грудня. На передодні свята Миколая діти пишуть до нього листи зі своїми побажаннями і вкидають їх у поштову скриньку, або кладуть за вікно і моляться до нього, просячи передусім здоров’я собі та батькам. У день перед святом згадують всі свої добрі і злі вчинки, зважують: чого більше.
Ретельно готуються до свята у ЗОШ №22. Члени театрального гуртка під керівництвом Горпинюк О.М. підготували виставу «Зустрічаймо Миколая в цей святий величний час». Мета цього заходу: виховання ціннісного ставлення особистості до історичних, духовних пам’яток рідного краю, повагу до народних звичаїв, традицій, обрядів, любов до ближнього, почуття доброти й милосердя; сприяння розвитку творчих здібностей дітей, бажання берегти свою національну культуру, здобувати знання із цілющого джерела народної мудрості.