З днем працівника освіти!

Директор Рівненської ЗОШ №22Вчити — справа непроста. Тут потрібен ясний розум і гаряче серце. Завдяки Вашим стараннями багато учнів знайшли в житті свій шлях, і сьогодні, в День вчителя, настала пора привітати Вас і сказати Вам «Велике спасибі» за неоціненну працю!
Ви є невичерпним джерелом знань, який випромінює таку позитивну енергію, що будь-який, хто слухає Вас, автоматично стає Вашим шанувальником! Ви вмієте організовувати і направити в потрібне русло і, найголовніше, Ви бачите в дітях особистість і за це Вам величезне людське спасибі!
Бажаю Вам і надалі залишатися такими ж добрими, чуйними, цікавими людьми! Нехай Вас завжди супроводить успіх у справах, творче натхнення окрилює Вас, а внутрішня краса дозволяє і далі розквітати! Бажаю Вам ісландського здоров’я і довголіття, взаємної вічної любові, домашнього затишку і особистого щастя!

З повагою, директор школи Шама Сергій Андрійович