Перший раз у перший клас!

Приймаються усі учні віком 6 р.

Запис опубліковано в розділі Батькам. Bookmark the permalink.

6 Responses to Перший раз у перший клас!

1. Тетяна says:

доброго дня! Підскажіть коли буде розпочато запис до першого класу та які необхідні документи, дякую

• admin says:

Прийом учнів до першого класу буде проводитися починаючи з 1 березня 2014 р. Більш детальну інформацію ви зможете прочитати на сайті орієнтовно в середині лютого. Дякуємо за звернення.

2. ольга says:

доброго дня,скажіть будь-ласка,чи є набір дітей з 7 років і чи буде він в наступному році,адже дітки літні вістають від зимових в 1 класі,чи взагалі немає різниці?

• admin says:

Згідно нормативних документів, а саме НАКАЗУ № 204 від 07 квітня 2005 року «Про прийом дітей до 1 класу загальноосвітніх навчальних закладів» до 1 класу загальноосвітнього навчального закладу зараховують, як правило, з 6 років (п.1).

3. тетяна says:

доброго вечора,пидскажить в перший клас на Интелект Украини на коли будуть збори? нам перезвонили запросили на 18 год.тильки ми незрозумили дату,дякую

• admin says:

Перетелефонуйте з понеділка в заклад самостійно. Усі контакти є на сайті в розділі http://school22.rv.ua/contact/
      На жаль я не можу вам відповісти, адже незнаю ні Ваше прізвище і ніякі інші Ваші дані!