Прийом майбутніх першокласників!!!

Важливо!!!

З 1 лютого 2019 року у Рівненській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №22 Рівненської міської ради розпочинається прийом документів майбутніх першокласників.

Для реєстрації та зарахування потрібні такі документи:
1. Заява батьків.
2. Копія свідоцтва про народження дитини (під час подання пред’являється оригінал)
3. Оригінал медичної довідки №086.

При наявності необхідних документів першочергове право на зарахування (до 01 травня 2019р.) мають діти, які:
1) проживають на території обслуговування закладу освіти (підтвердити відповідним документом);
2) є рідними братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту у цьому закладі;
3) є дітьми працівників цього закладу освіти.

Діти, які не проживають на території обслуговування закладу, але мають бажання здобувати освіту у даному закладі, зараховуються на вільні місця за результатами жеребкування до 15.06.2019р.