Природничий конкурс «Колосок»

З метою підтримки талановитих школярів та розвитку їх дослідницьких здібностей 22 листопада 2013 року у нашій школі в котрий раз був проведений Всеукраїнський інтерактивний природничий конкурс “КОЛОСОК”. У ньому брали участь 67 учнів 2 – 11 класів. Багато хто з учасників щорічно бере участь у конкурсі, отримуючи і «срібні», і «золоті» сертифікати.
Залученням дітей до конкурсу ми маємо на меті поглибити і розширити знання учнів про наукову картину світу, залучити їх до роботи з додатковими джерелами інформації.
У підготовці до конкурсу школярі активно читають журнал «Колосок», який протягом останніх років ми отримуємо при підтримці координаторів екологічного центру ПДМ. «Колосо́к» — український щомісячний кольоровий науково-популярний природничий журнал для дітей та юнацтва. У ньому публікуються науково-популярні статті з біології, хімії, фізики, астрономії, географії тощо. Журнал містить багато інформації для підготовки до конкурсу.
Основні рубрики журналу

  • Наука і техніка
  • Жива природа
  • Планета Земля
  • Логіка і кмітливість
  • Про все на світі
  • Поштова скринька

Добірка журналів за останні роки є у кабінеті біології і всі бажаючі можуть нею скористатись.
Отже, така позакласна робота з природознавства і біології має значний резерв для поглиблення існуючих та формування нових знань та наукових понять школярів, спрямованих на формування екологічної поведінки, вивчення природних багатств рідного краю та формування інформаційно – пізнавальних компетентностей. Участь у Всеукраїнському інтерактивному природничому конкурсі “КОЛОСОК” є ефективним способом популяризації природничих знань школярів, підвищення самооцінки учасників змагань, та дає змогу перевірити знання, застосувати їх на практиці.

Запис опубліковано в розділі Конкурси. Bookmark the permalink.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.