Святкуємо Хеллоуїн веселий

З кожним роком в українських школах святкується веселіше та гучніше старовинне свято древніх кельтів, що мешкали на території Ірландії – Хеллоуїн. В ЗОШ №22 його теж учні дуже люблять. Цього року організувала та провела свято для учнів 5-х класів керівник театрального гуртка Ольшевська Валерія Олександрівна.
Для цього свята характерним є переодягання, найчастіше учні одягають костюми фей, кажанів, різноманітних духів, скелетів, зомбі, а найпопулярнішим персонажем стала відьмочка Генрієта. Крім костюмів діти підготували плакати з кумедними висловами за темою свята: «Шановні гості, не кусайтеся», «Зробив чорне діло – тікай сміло».
Учням це свято подобається ще й тому, що вони можуть брати участь у різних тематичних конкурсах, за перемогу в яких отримують солодощі. Одним із таких хеллоуїнських конкурсів була гра «Жахлива історія», в ході якої гравці дописували речення, які вони отримують на картках. Найцікавішим завданням свята було зробити «мумію», з яким діти успішно справились. Закінчилося свято розвагою, яка називалася «Намет жахів».

Запис опубліковано в розділі Інформація для всіх. Bookmark the permalink.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.