Школа педагогічної майстерності

Школа педагогічної майстерності учителя географії ЗОШ І-ІІІ ступенів № 22 м. Рівного, учителя-методиста Васильєвої Марії Костянтинівни.

Презентували роботу курсу «Країни Європи на карті світу». З учнями 11-А класу була здійснена культурно-географічна віртуальна подорож країнами Європи. Учні показали глибокі знання сучасної географії:

• про склад регіону Європи,
  • політичну карту,
  • типологію європейських держав,
  • проблеми і перспективи інтеграційних процесів у сучасній Європі.

Піч час захисту презентацій, учні розкрили свої індивідуальні здібності, проявили навички роботи з різними джерелами географічних знань. Велике пізнавальне значення цього заходу мета якого розкрити:

• роль і місце України в Європі;
  • пізнати систему європейських цінностей;
  • висвітлити наслідки набуття Україною членства в Європейському Союзі, Світовій організації торгівлі і НАТО;
  • зрозуміти, що визначальним у русі України до Європи є сталий економічний розвиток, економічне зростання.

Запис опубліковано в розділі Педагогічне життя. Bookmark the permalink.