Незважаючи на війну, ми дедалі глибше інтегруємося в європейський простір у всіх сферах: політичній, правовій, культурній. Збройні Сили України міцно стоять на захисті всієї Вільної Європи.
Щоб підкреслити нашу єдність члени комісії з національно-патріотичного виховання «Україна – це ми!» Рівненського ліцею №22 виготовили прапорці ЄС та організували для учнів початкових класів яскравий флеш-моб «Хай сонечко сяє всім дітям Європи», який відбувся під гаслом «Вивчай Європу- зміцнюй Україну».
- Про ліцей
- Історія закладу
- Гордість школи
- Учнівський комітет
- Методична робота
- Протидія булінгу
- Цивільний захист та безпека життєдіяльності
- НМТ-2026
- Безпека в Інтернеті
- Психологічна служба
- Шкільний громадський бюджет
- Шкільна бібліотека
- Гуртки у ліцеї
- Віртуальна бібліотека
- Дистанційне навчання
- Харчування
- Оздоровлення
- Фотогалерея
- Контакти
Новини
