Вітаємо команду «Вільні»

20 грудня 2022 р. в Обласному науковому ліцеї в м. Рівне відбулися інтелектуальні змагання «Молодіжний економічний челендж», що згуртували учнівські команди закладів освіти м. Рівного на спільному освітньо-науковому фронті. Команду «Вільні» Рівненського ліцею №22 з гідністю представили учениці 10-А класу: Шекель Валерія, Чирко Вікторія та Мірецька Діана.
Захід поєднав у собі 3 формати:
— квіз — продемонстрував уміння школярів швидко знаходити відповіді на логічні питання економічної тематики;
— дебати — команди завзято намагалися довести доречність або ж хибність запровадження певного інструмента економічної політики;
— кейс — вирішення бізнес-ситуації в рамках реальних ринкових умов.
Змагання показали й актуалізували роль економічної грамотності молоді, особливо в складних умовах національних і глобальних викликів. Серед шести команд — учасників наші дівчата вибороли ІІ місце.
Адміністрація Рівненського ліцею №22 висловлює щиру та глибоку вдячність команді «Вільні» та вітає з перемогою.