ВІч-на-віч з Шевченком

В історії кожного народу серед її великих творців є митці, імена яких оповиті невмирущою любов’ю і славою. Такою легендою українського народу є Тарас Шевченко, чия безсмертна спадщина – одна з найбільших вершин людського генія. 8 березня учні 5-х класів мало змогу серцем і душею доторкнутися до безцінних творів нашого генія під час концертної програми за участю артистів Рівненської обласної філармонії. Діти із захопленням та гордістю сприймали кожне слово ведучої Галини Грицюк про видатного творця. А пісні у виконанні Анни Прядко, гурту «Етномікс», Іллі Кубая та кумира наших учнів — заслуженого артиста України Леоніда Репети дали змогу відчути присутність Тараса Григоровича Шевченка у серцях кожного з нас.
А 7 березня учні 2-х класів мали можливість прослухати цікаву інформацію про Тараса Шевченка під час виїзної екскурсії Рівненського краєзнавчого музею. Екскурсовод захопливо провела екскурс у життя і творчість великого Кобзаря, особливо звернувши увагу на дитинстві митця.