Діти-дітям

Надходить свято Миколая, а там і різдвяні свята не за горами, і звичайно, батьки тішать свою малечу подарунками. Але, на жаль, не всі діти мають можливість отримати презенти від рідних. Тому Парламент дітей міста організував традиційну благодійну акцію «Діти-дітям» — збір канцтоварів, дитячої літератури, іграшок для соціально незахищених категорій дітей. Здобувачі освіти нашого ліцею також долучилися до цієї доброї справи.
Комісія волонтерського руху «Добре серце» та адміністрація Рівненського ліцею №22 дякує всім небайдужим за активну участь в акції.
Пам’ятайте, що добро завжди в моді.