Крути: біль і пам’ять

З метою формування в учасників освітнього процесу почуття патріотизму, любові до свого народу та його героїчного минулого у Рівненському ліцеї №22 організовано та проведено ряд заходів під гаслом «Крути: біль і пам’ять». Хвилиною мовчання «Коли стають до зброї діти, народ цей не перемогти» вшанували пам’ять загиблих під Крутами, тих, хто віддав своє життя у боротьбі за єдину, неподільну, незалежну Україну. Надзвичайно цікаво та детально про події історії початку ХХ століття розповів ліцеїстам 8-9 класів старший науковий співробітник Рівненського краєзнавчого музею Петрик Дмитро Сергійович під час виїзної екскурсії «Трагедія Крут: крізь призму минулого й сучасного».
Вчителями історії було проведено історичні уроки «Бій під Крутами – бій за майбутнє України». Було переглянуто документальний фільм «Крути – молода кров» і проведено паралель між подіями 1918 та подіями, які зараз відбуваються на сході України.
Бібліотекарі ліцею презентували виставку літератури «Крути – бій за майбутнє», щоб здобувачі освіти могли ознайомитися з літературою, на сторінках якої висвітлюється складний героїчний і трагічний за суттю бій під Крутами.
Герої не вмирають, вони живуть у нашій пам’яті, вони живуть у тих, хто продовжує їх справу, вони живуть доти, поки живе їх слава.

Запис опубліковано в розділі Інформація для всіх. Bookmark the permalink.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.