Ми пам’ятаємо тебе, Тарасе!

Кожної весни вся Україна вшановує великого сина свого народу – Т.Г. Шевченка. Саме його творчість знайшла відгук у серцях багатьох мільйонів людей, пробудила національну свідомість і гідність.
З нагоди відзначення дня народження великого поета, Кобзаря українського народу у Рівненському ліцеї № 22 було проведено ряд виховних заходів. Бібліотекарем ліцею Казмірчук О.М. Було проведено вікторину для учнів 7 Б класу «Ми пам’ятаємо тебе, Тарасе!», де вони намагались довести свою обізнаність із життям і творчістю геніального поета. Бібліотекар ознайомила дітей з творами, які написав Шевченко, показала короткий відеофільм про цитати, крилаті вислови, афоризми поета, які не втратили акуальності і в наш тривожний час. Для кожного покоління Т.Г. Шевченко – сучасник, його слова знаходять відгомін у ділах людей, несуть по світу його думки.