Нехай майбутнє кольоровим буде

Останній весняний день, 31 травня, Рівненський ліцей №22. Війна, 2023-24 навчальний рік був нелегкий, але зібравши в один яскравий візерунок різнобарвні вишиванки, квіти, кульки та стрічки, і, звичайно, найщиріші в світі дитячі посмішки та схвильовані обличчя батьків і педагогів, відбулося свято прощання зі школою «Нехай майбутнє кольоровим буде». І хоч тривожно на серці у кожного, та все ж пісні «Шлях до перемоги» та «Титани» у виконанні талановитої зірочки — учениці 3-Б класу Аделіни Окладової вселяли оптимізм та нездоланну віру у нашу перемогу і щасливе майбутнє наших випускників. Вони головні герої сьогоднішнього дня — талановиті юнаки і юнки — підняли настрій запальним флешмобом і додали романтики останнім шкільним вальсом.
Напутнє слово від наймолодших учасників заходу – першокласників, щирі теплі слова подяки вчителям від одинадцятикласників, і ось вже лунає срібний голос дзвоника, який сповіщає про початок літніх канікул для учнів, і початок нового життєвого шляху для випускників.