Пасіка загадок та сюрпризів у таборі відпочинку «Веселий вулик»

Загадки та сюрпризи чатують на нас щохвилини. Сповнений ними був і табірний день 14 червня, який ліцеїсти провели під однойменною назвою.
Перший сюрприз чекав на таборят під час ранкової руханки. Адже Всесвіт — це загадка, і він подарував нам легкий літній дощик, тому руханка була із парасольками.
Маленька Чаклунка допомагає з дитинства іншим, але прагне швидше стати дорослою відьмою, якій зовсім не личить робити добро! Що ж обере героїня? У цьому й загадковість, яку відкривали таборита, відвідавши музично-феєричну виставу «Маленька Чаклунка» у Рівненському драматичному театрі.
Майстер-клас з технічного моделювання, під час якого діти виготовляли повітряного змія, став чудовим способом провести час у колі однодумців, більше дізнатися про історію цієї іграшки, загадкові сили природи та принципи аеродинаміки. А його запуск став справжнім сюрпризом. З цим завданням справились: потрібно було відчути силу вітру, а для цього необхідно відкрити загадки природи.
Майстер-клас з театрального мистецтва відкрив перед ліцеїстами свої загадки і секрети: вчив акторської майстерності, розвивав ерудицію, допомагав пізнати багатогранність особистості своєї та інших людей, удосконалював навички спілкування, дарував позитивні емоції. Усі ці навички необхідні кожному, адже «життя – театр, а всі ми в нім актори».
Пасіка загадок і сюрпризів заставила усіх повірити: кожен новий день доля дарує нам загадки і сюрпризи – і у цьому неповторність нашого життя.

Запис опубліковано в розділі Інформація для всіх. Bookmark the permalink.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.