Пасіка майстрів

4 червня у таборі «Веселий вулик» пасіка майстрів заманювала вихованців цікавими справами. Бо ж всі знають: «Бджола мала, а й та працює». Черговий таборовий день розпочався із вшанування пам’яті дітей — жертв російської агресії. …Низько схилили голови маленькі ліцеїсти у скорботі.
Та життя триває… Діти відвідали майстер — клас із театрального мистецтва та флористики, під час якого емоції суму, скорботи вдалося побороти і відчути радість та оптимізм завдяки практичним вправам. А композиції із квітів, створені дітьми, стали арт-терапією для вихованців.
Силу духу і характер виховує танець та фізичні навантаження . Тому заняття з хіп-хопу додало вихованцям впевненості і віри у свої сили. А відвідини розважального центру SkyUp допомогли загартувати тіло.
Відпочивши та зарядившись позитивними емоціями, в кінці дня юні майстри виготовили власними руками символ табору – бджілку- трудівницю.