Пасіка романтики у таборі відпочинку «Веселий вулик»

Романтика є в кожному із нас,
Впусти її у своє життя.
У наш діловий вік треба вміти бути романтиком. Тому 12 червня табір гостинно запросив дітлахів на пасіку романтики.
На початку дня на романтичний настрій налаштувала вихованців весела руханка. Ця активність додала ліцеїстам бадьорості. І вони вирушили мандрувати із героями вистави «Бременські музики» членів театрального гуртка підліткового клубу «Самоцвіт».
Окрилені внутрішнім станом, таборята полинули до чогось нового, ще не відкритого, яскравого, незнанного. І зустріч із артистами Рівненської обласної філармонії під час концерту «Зустрічаємо літо», і сучасні, добре відомі кожному пісні, сам інтер’єр цієї історичної будівлі задовільнили цей запит, посилили потяг до романтики.
Хто не мріяв полетіти у космос, або хоча б бути дотичним до цього дійства? Мабуть, усі. Тому майстер-клас з технічного моделювання, де здійснювався запуск ракети, не залишила байдужим жодного ліцеїста, які побували на ньому. А цікава розповідь керівника гуртка довела: уся наука народилася з романтики.
Активності у таборі 12 червня заставили усіх повірити, що романтика може бути навіть у звичному. Просто треба мати чисту душу, багатий духовний світ і ти побачиш зірки навіть у буденних калюжах.

Запис опубліковано в розділі Інформація для всіх. Bookmark the permalink.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.