Пасіка спорту у таборі відпочинку «Веселий вулик»

Пасіка спорту відкрила свої двері у таборі відпочинку «Веселий вулик» 13 червня для своїх ліцеїстів.
Ранкова руханка допомогла дітлахам не тільки прокинутися, але й дозволила їм розім’яти м’язи, доставила порцію кисню до усіх клітин тіла, і налаштувала на спортивні звитяги.
Відвідини вистави гуртка театрального мистецтва «Фізкультура для Баби-Яги» дала можливість вихованцям табору проявити креатив, адже вони були співтворцями театрального дійства і підбирали комплекс вправ для занять спортом для головної героїні п’єси, а заодно вдосконалювали своє тіло і покращували собі настрій.
Квест «Авіакатастрофа» заставив бджоленят задіяти не тільки розум, уяву, пам’ять, увагу, а й фізичні здібності, які формує спорт.
Презентація загонів вразила своєю неповторністю. Кожен вулик представив свою назву, символіку, гасло, показавши співпрацю і командну роботу. Це був захоплюючий момент: усі змогли краще познайомитися з іншими загонами та відчути доброзичливу спортивну конкуренцію. Та перемогла дружба.
День завершився, але запалив усіх таборят вогником бажання бігати, стрибати, плавати, метати. Дав змогу зрозуміти, що спорт не тільки найкращий спосіб мати гарне тіло, а й можливість навчитися робити те, що тобі подобається.

Запис опубліковано в розділі Інформація для всіх. Bookmark the permalink.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.