Пасіка талантів у таборі «Веселий вулик»

Талант – це неповторна сила,
Що всіх веде в прекрасну далину
Тому день 7 червня розпочався традиційною руханкою, де ліцеїсти зуміли проявити свої спортивні таланти.
Опісля вихованці табору завдяки талановитим ученим доторкнулися до хвилюючого і незбагненного під час відвідин мобільного «Планетарію». Там школярі відправились у космічну мандрівку, відкриваючи нові світи, і більше дізналися про Сонячну систему.
Виставка улюблених іграшок стала доказом того, що наш народ майстерно вміє виготовляти дерев’яні, в’язані, паперові іграшки, що є шедеврами мистецтва. Таборята не тільки продемонстрували свої улюблені іграшки, а й розповідали цікаві історії, пов’язані з ними.
Наприкінці дня на таборовому небосхилі загорялися яскраві сузір’я обдарувань у шоу-програмі «Таланти нашого загону». Ліцеїсти підкорювали серця присутніх запальними танцями, крилатими піснями, делікатним гумором, захоплювали міні-виставами.
День довів: талант родом з дитинства і на них багата наша пасіка і Україна.