Без верби та калини нема України

8 грудня учні 2-Б класу ЗОШ№22 зі своїм класним керівником Карп’юк Наталією Феодосіївною провели свято для батьків та учнів 2-х класів «Без верби та калини нема України». Коровай, рушники, верба, калина, квіти, вироби з лози створили атмосферу українського народного свята. Багато цікавого та корисного про одвічні символи України розповіли учасники заходу через прислів’я, приказки, легенди, вірші, казки, загадки, цікаві наукові факти. А пісні «Ой є в лісі калина», «Козачата», «Я маленька українка», «Україна» у виконанні дітей ще грунтовніше розкрили значення верби та калини для українців. Завдяки таким заходам формується національна свідомість учнів, виховується любов до рідного краю, інтерес і повага до національних традицій, бережливе ставлення до всього живого, розвивається спостережливість та вміння бачити красу природи.