Бурштинова зоря Полісся

27 листопада учні 9-Б класу ЗОШ№22 мали чудову нагоду поспілкуватися з яскравою і неординарною особистістю — письменницею Тетяною Сладковською (літературний псевдонім Тата Рівна). Зустріч відбулася у бібліотеці-філії №10 у форматі — екологічно-літературна панорама «Бурштинова зоря Полісся». Тата – автор книг поезій «Світ покотився», «Каламут», «Оповідач», а під час зустрічі презентувала учням нову збірку «СоціоParty». Учням надзвичайно імпонувала творча манера авторки, її обізнаність у сфері молодіжних субкультур, неповторний стиль декламування авторської поезії, вразив широкий світогляд і занурення у животрепетну проблему, яка стосується всіх жителів Рівненської області – нелегальний видобуток бурштину. Саме це питання було висвітлене на початку зустрічі: виклад матеріалу гармоніював із стендами, присвяченими цій темі. Не залишилось жодного байдужого до творчості поетеси, і ми впевнені, що після зустрічі учні обов’язково відкриють в мережі Інтернет сторінку авторки, щоб поринути у світ її поезій.