Бібліопригоди «Знавці рідного краю»

Україна для кожного з нас — найрідніша, найкраща в світі, бо це наша рідна земля, де ми народилися, де живуть наші рідні, друзі, де жили й працювали наші предки.
18 березня в рамках Тижня дитячого читання учні 6-А класу нашого ліцею завітали до Центральної дитячої бібліотеки на бібліопригоди «Знавці рідного краю». Подорожуючи від конкурсу до конкурсу, в ігровій формі діти згадали про народні та національні символи, блюда української кухні, складали з розкиданих слів прислів’я.
Сподіваємося, що за допомогою гри, книжки, бібліотеки наші юні рівняни продовжать пізнавати та любити свій рідний край.