Вам — наша пам’ять і любов

20 лютого — День Героїв Небесної Сотні. Багато добрих справ можна зробити цього дня, а учні ЗОШ№22 вирішили зігріти любов’ю та теплом, безліччю різноманітних оберегів, героїв, які боронять нашу землю. У закладі було проведено героїко-патріотичну акцію-оберіг «Вам — наша пам’ять і любов».
Люди з давніх-давен пов’язували віру в добро, успіх, щастя з певними символами в оберегах. Небесна Сотня уособлює ангелів, яких безліч створили майстерні дитячі рученята. Діти разом із батьками виготовили бурштинові, вишиті хрестиком та бісером ікони, автентичні ляльки-мотанки, розмаїті віночки–обереги, патріотичну квіткову композицію «Маки пам’яті». Жалібним дзвоном відлунювало «Дерево скорботи» в оточенні білокрилих ангелів. А «Ляльки щастя», підкова з традиційних українських рослин-оберегів, жар-птиці та різнобарвні квіти зі стрічок додавали тепла і надії на мир.