Великодня майстерня — 2021

Мудрі люди кажуть: «У світі доти існуватиме любов, доки люди писатимуть писанки». Отож, дотримуючись цієї традиції, випускники ЗОШ №22 та члени учнівського самоврядування доєдналися до традиційного мистецького проєкту «Великодня майстерня», який відбувається у освітніх закладах Рівного напередодні Великодніх свят. Під час цього заходу учні демонструють свої таланти в прикладному мистецтві, поринувши в унікальний світ сакральних символів, кольорів та орнаментів.
А 28 квітня найкращі писанки прикрасили подвір’я школи та дерева на найкращій алеї нашого чарівного міста.