Врятуємо життя разом

15 грудня на головній площі Рівного було людно і гамірно, тому що тут відбувався благодійний ярмарок «Врятуємо життя разом». Заради благородної справи учні ЗОШ№22 поруч із школярами навчальних закладів міста і вихованцями підліткових клубів торгували власноруч виготовленими новорічними виробами: різноманітні ялиночки, ялинкові прикраси, новорічні віночки на двері та багато іншого можна було придбати тут за помірними цінами. А все для того, аби допомогти онкохворим школярам. Гроші передадуть на лікування трьом рівненським дітям: Іванці Тарасюк, другокласниці 4-ї школи, яка потребує термінової трансплантації стовбурових клітин кісткового мозку, Марті Григорчук, семикласниці з 25-ї школи, яка бореться з онкологічним захворюванням та Владиславу Старку, який потребує термінової операції на нирках.
Учнівський комітет та адміністрація школи дякує всім, хто долучився до акції.

Запис опубліковано в розділі Учнівський комітет. Bookmark the permalink.