Всеукраїнський урок доброти

2 жовтня у 1-6 класах ЗОШ №22, з метою реалізації статті 6 Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження», пройшов урок доброти, присвячений Всесвітньому дню захисту тварин. Ініціаторами Всеукраїнського уроку доброти є благодійний фонд «Щаслива лапа», участь у ньому взяли 22 класних колективи нашої школи. .До занять, які проходили у формі бесід, ігор, переглядів мультфільмів, презентацій, віртуальних екскурсій, учні підготували малюнки, плакати, фото колажі, розповіді про домашніх улюбленців та зворушливі історії про тварин, які потребують нашої допомоги. Діти спільними зусиллями намагалися знайти способи вирішення проблем безпритульних тварин. Кожен дізнався для себе щось цікаве.