Вітаємо юних умільців

Чудовий передноворічний настрій учням та педагогам ЗОШ№22 створили традиційні передноворічні заходи — новорічно-різдвяна виставка «Новорічна композиція» та виставка-конкурс «Український сувенір». 8 грудня чарівні будиночки, ялинки та різдвяні вінки, гноми, ангели, сніговики, дует різдвяних гномів, ляльки-мотанки великий яскравий клоун та багато ялинкових прикрас були представлені на міському конкурсі, який проходив у Палаці дітей та молоді.
Переможці міського етапу Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція»:
І місце: Довгий Олександр (1-А клас)
ІІ місце: Древецький Іван ( 6-В клас),
Довжик Захар (1-А клас),
Петрук Тимофій ( 2-Д клас),
ІІІ місце: Бондарчук Олександра (8-В клас),
Довгаль Дарина (10-Б клас),
Подейко Артем (8-Б клас),
Коваль Емілія ( 2-А клас),
Переможці міського етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір»:
ІІІ місце: Семенюк Олександра ( 5-А клас),
Петльована Софія (6-Г клас),
Гриб Анастасія (2-Г клас),
Садовець Олександра (10-Б клас).
А креативна ялиночка Довгого Олександра відправилась у зимовий похід до станції юних натуралістів на обласний тур.
Учнівський комітет «ТЕМП» вітає переможців конкурсу та зичить подальших успіхів!!!

Запис опубліковано в розділі Учнівський комітет. Bookmark the permalink.