Галактика талантів

20 травня у ЗОШ№22 відбулася подія, яку з нетерпінням чекала уся шкільна родина – урочисте свято «Галактика талантів», свято вшанування призерів олімпіад, творчих конкурсів та спортивних змагань.
Справжнім «Олімпом» піднесення почуттів, «Еверестом» їхнього накалу, зокрема радості, можна назвати це свято. Адже немає більшого щастя, насолоди, ніж підводити підсумки своєї праці, яка принесла значні плоди, пишатися тим, що саме твоя праця поповнила «скарбницю» здобутків школи.
Ми з впевненістю можемо відзначити, що цей рік видався успішним і урожайним. Саме завдяки потужному потенціалу учні школи підтвердили високий рівень знань не тільки у місті, але і області, а учениця 9-Б класу Соколюк Софія брала участь і у всеукраїнській олімпіаді з української мови, а учень 10-А класу Бондар Іван з інформатики та математики. Варто відмітити, що школярі здобули 34 призових місця, взявши участь у міських олімпіадах та дві перемоги у обласних олімпіадах. На святі кожен переможець був відзначений грамотою та отримав винагороду за старанність.
Бажаємо юним обдаруванням постійно підвищувати рейтинг школи надалі підкорювати вершини знань, здобуваючи нові перемоги, йти упевнено до мети.

Запис опубліковано в розділі Учнівський комітет. Bookmark the permalink.