«День друзів» у таборі «Морква»

Нарешті довгоочікувані канікули і гостинно запросив до себе гомінку дітвору пришкільний табір «Морква», що при ЗОШ№22. А розпочався день із веселої зарядки, яку підготували Ступницька Софія, Ровінська Юлія та Чучкевич Катерина.
Члени учнівського самоврядування організували та провели флеш- моб «Державні символи України» — учні вишикувавшись у формі Тризуба, виконали Гімн України та декламували вірші про Україну.
Члени театрального гуртка підготували для дітей виставу «У пошуках щастя» за мотивами п’єси Моріса Метерлінка «Синій птах» і запросили всіх помандрувати на пошуки чарівного синього птаха, щоб врятувати хвору дівчинку.
А яким різноманітним виявився світ казкових героїв на конкурсі малюнків на асфальті «Мій улюблений казковий герой»: Червона Шапочка, Смішарики, Лисичка та Колобок, Попелюшка, троє Поросят, А переможцями конкурсу став 9-й загін, який зобразив сюжет казки «Ходить Гарбуз по городу».