День екскурсовода

11 червня цікаві екскурсії розпочали день «Веселого вулика», що при ЗОШ№22. Шкільний музей історії школи радо зустрів відвідувачів і діти зрозуміли, що ЗОШ№22-це круто! А картинна галерея — музей Тараса Шевченка провів бджілок стежками життя і творчості Кобзаря. Ну що ж, час ближче знайомитись з нашим містом. Прямуємо до Парку відпочинку імені Т.Шевченка, де оновлені концерт-хол та виставкова зала МБК відкриті для різноманітних заходів і ми, звичайно, зазирнули туди.
Продовжився день мандрівкою старими вуличками нашого міста. Бджілок поманила до себе коротка вулиця довжиною в століття — Поштова, де кожен двір має власну історію, нерозривно пов’язану з історією Рівного. Звернули з гамірливої Соборної, і, наче на машині часу, потрапили в минуле нашого міста, яке дбайливо зберігає вулиця Поштова. Нам поталанило опинитися в справжньому будинку-музеї пані Любові, де ми побачили надзвичайну колекцію ретро – речей від старовинних прасок до весільних суконь, дізналися історію вулиці, чимало цікавинок про її відомих мешканців, та пам’ятки архітектури, які зберігають колорит старовинної Поштової.
Так ми дісталися до лялькового театру, актори потішили нас цікавою виставою «Не їжачок».
День видався насиченим і багатим на позитивні емоції. В дружній і цікавій атмосфері діти створили цілий фотовернісаж «Рідне місто очима бджілок».