День радості у таборі «Морква»

31 травня у таборі «Морква» було справді радісно. У нас відбувся святковий концерт з нагоди відкриття табірної зміни «Здрастуй, табір». Діти з щирими посмішками, веселим настроєм завітали на свято, щоб послухати та заспівати улюблені пісні, потанцювати під веселі мелодії. Кожен загін, а їх у нас аж дев’ять, представив свою назву, девіз, емблему і доповів, що знаходиться в повному складі і готовий до активного відпочинку. Сьогодні вони потоваришували з Літечком і навіть з Бабою Ягою та Кощієм.
А ще до нас завітали артисти театру музичної казки «Диво» з розважально-ігровою програмою «Весела подорож з посіпаками». І знову розваги, танці та веселощі.
А для наймолодших учнів учениця 8-Б класу Омельчук Анастасія провела майстер-клас «Хочу все вміти», діти навчилися робити паперову коробочку з секретом.

Начальник пришкільного табору О.В. Сліпченко