Друге життя побутовим відходам

З метою формування екологічного світогляду молоді, залучення учнів до природоохоронної діяльності шляхом створення оригінальних виробів із побутових відходів у ЗОШ 22 проходила виставка — «Друге життя побутовим відходам», де були представлені вироби, виконані із побутових відходів − одноразового посуду, картонних коробок, лотків з-під яєць, старих газет, пластикових та скляних пляшок.
Учні продемонстрували креативність та оригінальність підходу під час виготовлення виробів. Критеріями оцінки виробів стали оригінальність, естетичний вигляд, практичне застосування та різноманітність використаних відходів.
Учасники заходу продемонстрували, що побутовим відходам можна надати друге життя, створивши з них гарні і корисні речі, і тим самим не тільки прикрасити свій будинок, але й зберегти планету.