Дякуємо за допомогу

З 25 вересня по 18 жовтня у ЗОШ №22 проходила акція «Турбота», організатором якої є Товариство Червоного Хреста України. Мета акції: привернути увагу суспільства до потреб соціально вразливих категорій населення, надати їм посильну допомогу. В ході акції діти приносили до школи овочі, крупи та інші продукти, з яких потім формувалися продуктові набори, які доставлялися самотнім громадянам, інвалідам, переселенцям зі сходу України. Також частина продуктів була передана притулку для собак, який знаходиться на вулиці Млинівській. В ньому зараз перебуває близько 100 чотирилапих друзів.
Учнівський комітет «ТЕМП» щиро дякує всім учням та батькам, хто долучився до акції.