Діти – дітям

Людина створена для добра, вона живе у людському суспільстві, а тому повинна нести у цей світ чистоту своєї душі та милосердя. Щорічно протягом листопада-грудня діти, батьки, вчителі ЗОШ№22 із добрими, відкритими серцями беруть участь у акції, ініціаторами якої є Парламент дітей міста Рівного «Діти – дітям» та долучаються до допомоги дітям, що опинилися у складних життєвих ситуаціях. Завдяки нашому піклуванню в дитячих душах затихає біль, маленькі серця, що так рано пізнали лихо та несправедливість наповнюються добром, умиротворенням, любов’ю, радістю.

Запис опубліковано в розділі Новини, Учнівський комітет. Bookmark the permalink.