Діти – за мир в Україні

21 вересня — Міжнародний день миру. Ця дата нагадує про цінності миру і про те, якою жахливою річчю є війна. Для України це, як ніколи, актуально.
Учні 1-11 класів, батьки та вчителі ЗОШ №22 не могли залишитися осторонь гарної справи і охоче взяли участь у акції «Діти – за мир в Україні», яка відбулася під гаслом «Мир потрібен нам усім». Мета цієї акції привернути увагу до проблеми миру на Землі, змусити замислитися над тим, яке неоціненне значення має мир.
Кожен класний колектив власноруч виготовив одного з найбільш впізнаваних символів миру – голуба, на якому всі охочі писали вірші, побажання та вітання з Днем миру. Голуби вражали своєю оригінальністю, і стали основою фотозони «Ми за мир». Найбільш креативними були вироби 6-Г, 2-А, 7-А та 3-В класів.
Нехай цей вересневий день зігріє душі людей, наповнить їх добром і любов’ю! А осінній вітерець забере з наших сердець всі образи!