Екскурсія до бібліотеки«Найдивовижніші бібліотеки світу»

18 березня учні 7-х класів ЗОШ№22 віртуально подорожували найгарнішими, найвідомішими, найсучаснішими бібліотеками світу, побачили незвичні за своєю архітектурою споруди бібліотек. Ця екскурсія проходила у бібліотеці-філії №10. Крім того бібліотекар Жиркевич Світлана Миколаївна провела екскурсію книгозбірнею, продемонструвала слайд – презентацію із життя бібліотеки та познайомила присутніх з історією виникнення Всеукраїнського тижня дитячої та юнацької книги. А також учні ознайомилися з виставкою «Тарасові шляхи», на якій представлені збірки творів Т.Г.Шевченка.
Зустріч у бібліотеці закінчилась літературною вікториною «Дорога нам книга кожна», а переможці отримали солодкі призи.