Зустріч з письменницею Тамарою Станковою

16 вересня 2021 року учні 2-Б класу ЗОШ №22 завітали до Центральної дитячої бібліотеки, щоб поринути у світ поезії разом із рівненською письменницею – Тамарою Станковою.
За освітою Тамара Володимирівна учитель англійської мови, працювала багато років у Сарненській гімназії. Вона – спеціаліст вищої категорії, відмінник освіти України, учитель-методист, п’ятиразовий регіональний переможець і дворазовий фіналіст програми «Українсько-американські премії за досягнення у викладанні». Пані Тамара усе своє життя присвятила дітям. Збірочка «Підказка синички», присвячена онукам. Вірші цієї книги заставляють замислитись про дитячі мрії, думки, сподівання.
Разом з онукою Лаурою Чиж письменниця презентувала нову книжечку для дітей «Вірші і колисанки для Іванка і Тетянки». Малюнки до цієї книжки Лаура намалювала, коли їй було 8 років.
Привітати Тамару Володимирівну прийшла рівненська письменниця Віра Мельникова.