Літературна вікторина. Книга збирає друзів

Людина, яка любить читати – щаслива людина. Навколо неї завжди багато розумних, добрих друзів – це книги.
Книжки, як і друзі, ідуть поряд з людиною все життя. Із них ми можемо дізнатися про великі відкриття наук, про рослинний і тваринний світ. Герої книжок вчать нас любити рідну землю, її мову, літературу і мистецтво.
В рамках Тижня дитячого читання учні 5- В класу Рівненського ліцею № 22 в Центральну дитячу бібліотеку завітали. Школярі дізналися про найменші та найбільші книги у світі, креативні книги рівненської майстрині та письменниці Олени Медведєвої, побачили світлини найоригінальніших пам’ятників літературним героям, які розташовані в різних куточках світу і України. Мандруючи книжковими лабіринтами, діти проявили свою ерудованість та начитаність під час конкурсів: «Казкові телеграми», «Кмітливі», «Плутанина», та інші.
Бібліотекарі запросили відвідувати бібліотеку, читати книги, адже бібліотека – це те місце де можна вибрати книгу собі до душі.