Літературна мандрівка «На гостину до великого казкаря»

Г. К. Андерсен данський письменник і казкар, автор таких всесвітньо відомих казок, як «Снігова королева», «Гидке каченя», «Русалонька», «Дюймовочка» і багатьох інших, відомий своїми неймовірно цікавими та повчальними казками.
Сяють усмішками обличчя дітей і дорослих, коли вони згадують казки Г. К. Андерсена, які вчать людяності, добру, любові, бо ці казки «створювало саме життя».
19 березня в рамках Всеукраїнського тижня дитячої книги учні 3-В та 4-Г класів Рівненського ліцею №22 відвідали Центральну дитячу бібліотеку та взяли участь у літературній мандрівці «На гостину до великого казкаря». Відбулося знайомство з творчістю письменника. Учасники літературно-драматичного гуртка клубу «Самоцвіт» запропонували гостям сценку з казки «Снігова королева». Своє знання казок діти продемонстрували у відповідях на літературну вікторину.
То ж нехай і надалі твори Андерсена Г. К. дарують людям світло та віру у найкраще майбутнє!