Учні Рівненського ліцею №22 разом із педагогами та батьками вкотре долучилися до доброї справи, передавши різдвяні подарунки для військовослужбовців Збройних сил України, які нині боронять нашу державу на Запорізькому напрямку.
Цього разу захисникам було зібрано смаколики, чай, необхідні ліки, а також зігріваючі устілки, які особливо потрібні в складних польових умовах. Кожен пакунок — це не лише практична допомога, а й частинка тепла, турботи та щирої вдячності від дітей і дорослих.
Учні ліцею з великим ентузіазмом долучилися до збору, розуміючи, що навіть невеликий внесок може підтримати бойовий дух воїнів. Для багатьох дітей ця ініціатива стала важливим уроком громадянської відповідальності, єдності та патріотизму.
Ми щиро вдячні нашим захисникам за мужність, стійкість і самопожертву. Пишаємось тим, що можемо бути корисними та підтримувати тих, хто щодня ризикує життям заради нашого мирного майбутнього.
Разом — ми сила. Разом — до Перемоги!
- Про ліцей
- Історія закладу
- Гордість школи
- Учнівський комітет
- Методична робота
- Протидія булінгу
- Цивільний захист та безпека життєдіяльності
- НМТ-2026
- Безпека в Інтернеті
- Психологічна служба
- Шкільний громадський бюджет
- Шкільна бібліотека
- Гуртки у ліцеї
- Віртуальна бібліотека
- Дистанційне навчання
- Харчування
- Оздоровлення
- Фотогалерея
- Контакти
Новини
