Ми осінь творимо руками

18 жовтня у ЗОШ№22 учні 2-8 класів взяли участь у виставці-конкурсі «Ми осінь творимо руками» і продемонстрували своє вміння бачити і творити красу. Такі виставки є традицією в школі, але щороку учні вражають своєю фантазією у створенні шедеврів з природного матеріалу: овочів, фруктів, квітів, листя тощо. Зайчики з капусти, потяги з кабачків, сороканіжки з яблук, черепаха з гарбуза, різноманітні їжачки, дельфіни з банана, жабки з перцю, цілі сім’ї пуделів, картопляні смішарики, мудрі сови з кавуна з листя, домівки павучків.
А без вусатих козаків та їх славнозвісних чайок ніяк, тож їх виготовили безліч. А ще учні змайстрували з шишок, жолудів і каштанів різних казкових героїв та цікаві аплікації.
Журі конкурсу було непросто визначити переможців, адже всі старанно й наполегливо готувалися, і кожна з композицій була варта відзнаки.
Вітаємо переможців:
7-мі класи
І місце – 7-Г клас
ІІ місце – 7-А, 7-Б клас

Запис опубліковано в розділі Інформація для всіх, Конкурси. Bookmark the permalink.