Ми проти СНІДу

СНІД – це біда не однієї людини, не однієї нації, не однієї країни. СНІД представляє загрозу для всіх. 1 грудня у Всесвітній день боротьби зі СНІДом. у ЗОШ№22 відбувся виступ агітбригади під назвою «Ми проти СНІДу», підготовлений членами комісії охорони здоров’я та спорту під керівництвом педагога-організатора Горпинюк О.М. Організатори заходу ставили за мету: формування здорового способу життя, привернення уваги учнів до проблеми поширення соціально-небезпечних хвороб, підвищення рівня обізнаності учнів про ВІЛ/СНІД та його профілактику, а також формування толерантного ставлення до людей із ВІЛ–позитивним статусом. Учасники агітбригади роздали учням символи боротьби зі СНІДом — червоні стрічки та пам’ятки, що важливо знати про ВІЛ і, як від нього захиститися.
Кожна людина повинна усвідомити всю небезпеку, яку несе СНІД і зробити все можливе, щоб уберегти себе і рідних від страшної ВІЛ-інфекції.

Запис опубліковано в розділі Учнівський комітет. Bookmark the permalink.