Молодь обирає здоров’я!

З метою про популяризації здорового способу життя, запобігання негативним проявам у молодіжному середовищі, виявлення та підтримки талановитої молоді відбувся І етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я».
Учнівський комітет «ТЕМП» та адміністрація ліцею вітає команду «STOP» за І місце у номінації «Літературно-музично-спортивна міні-композиція». Також у номінації «Плакат» учениці 9-В класу: Одерова Богдана посіла І місце, Шандрігон Дар’я та Бондарчук Олександра – ІІІ місце. У номінації «Фотографія» переможцями стали Жирун Анна – І та ІІІ місце та Зуб Катерина – ІІІ місце.
Так тримати!